ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
69.99 zł Pierwotna cena wynosiła: 69.99 zł.69.96 złAktualna cena wynosi: 69.96 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 69.96 zł.
1 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
69.99 zł Pierwotna cena wynosiła: 69.99 zł.69.96 złAktualna cena wynosi: 69.96 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 69.96 zł.
Cena zawiera podatek VAT
1 w magazynie
1 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kubek do zadań specjalnych? Skromny, ale wszechstronnie utalentowany, taki właśnie jest kubek termiczny ze słomką Majestic Sport Jelly!
Zalety:
Specyfikacja:
UWAGA: aby zachować najlepsze właściwości termiczne należy zahartować termos przed każdym użyciem, więcej informacji w instrukcji
| Waga | 0.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 10 × 20 cm |
| Producent | Majestic Sport |
| EAN | 5907713348335 |
| Kolor | Zielony |
| Pojemność | 650 ml |
| Wysokość | 20 cm |
| Średnica | 7 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, PC, silikon, antypoślizgowa stopka |
| Waga produktu | 390 g |
| Kod produktu | MS_334833 |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 69.85 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 69.89 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 69.96 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 114.00 zł.
Dodaj do koszyka