ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
98.99 zł
4 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
98.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Jesteś zwolennikiem rozwiązania „raz a dobrze”? Jeśli chcesz kupić coś porządnego i mieć spokój na długie lata, to kubek termiczny Majestic Sport Nord sprawi, że nie będziesz żałować swojego wyboru!
Nord to doskonały produkt dla każdego kto poszukuje kubka do pracy lub do samochodu w eleganckim wydaniu. Świetnie sprawdzi się jako czarny duży kubek dla kobiety i dla mężczyzny. Spraw prezent sobie lub swoim bliskim – żonie, mężowi, każdemu kierowcy czy miłośnikowi górskich wędrówek.
UWAGA: aby zachować najlepsze właściwości termiczne należy zahartować kubek przed każdym użyciem, więcej informacji w instrukcji.
| Waga | 0.36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 7 × 22 cm |
| Producent | Majestic Sport |
| EAN | 5907713349165 |
| Kolor | Zielony |
| Pojemność | 600 ml |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Średnica | 7,5 cm |
| Materiał | Stal nierdzewna, PP, silikon |
| Waga produktu | 360 g |
| Kod produktu | KUM1_HG |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 49.89 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 114.00 zł.
Dodaj do koszyka