ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł

Home Barista 80/20, idealnej do parzenia espresso i innych napojów kawowych. Ta wysokiej jakości kawa przypadnie do gustu zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, oferując bogaty smak i aromat.
39.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
39.80 zł
3 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Jednorodna Arabica Santos z Brazylii 100%. Mieszanka charakteryzująca się lekką kwasowością, aromatem i bukietem z nutami orzecha i słodyczy.
3 w magazynie
Data ważności: 02.07.2027
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
39.80 zł
Cena zawiera podatek VAT
3 w magazynie
Data ważności: 02.07.2027
Jednorodna Arabica Santos z Brazylii 100%. Mieszanka charakteryzująca się lekką kwasowością, aromatem i bukietem z nutami orzecha i słodyczy.
3 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Skąd pochodzi wyjątkowość Brazil Santos Cerrado?
Z plantacji lokalnych farmerów położonych na wysokości 850 m n.p.m. w regionie Cerrado. Ziaren o najlepszych parametrach, screenu (17/18) i jakości (NY 2). Z obróbki na sucho, która w kontakcie ze słodkim miąższem nadaje kawie gęsty i kompleksowy profil smakowy. Łagodnego charakteru – lekkiej kwasowości, aromatu i bukietu z nutami orzecha i słodyczy.
Skład: jednorodna Arabica Santos z Brazylii (100%).
Kawa ziarnista. Produkt naturalny bez konserwantów i sztucznych barwników. Wyprodukowano w Polsce.
Masa netto: 250g
| Waga | 0.265 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 6 × 17 cm |
| Marka | Vaspiatta |
| EAN | 5906660548317 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Brazylia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Przeznaczenie | Ekspres ciśnieniowy, przelewowy jak i zaparzanie domowym sposobem |
| Sposób przechowywania | Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu |
| Składniki | jednorodna Arabica Santos z Brazylii (100%). |
| Pełna nazwa producenta | William's Manufacturing Poland Sp. z o.o. ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.