ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone to włoska kawa mielona o średnim profilu palenia. Mieszanka składa się w 80% z Arabiki i w 20% z Robusty, a swój smak zawdzięcza dodatkowi aromatu Delizia al limone.
42.90 zł

Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone to włoska kawa mielona o średnim profilu palenia. Mieszanka składa się w 80% z Arabiki i w 20% z Robusty, a swój smak zawdzięcza dodatkowi aromatu Delizia al limone.
42.90 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
34.99 zł
2 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Hausbrandt Delizia to mieszanka kawy Arabica i Robusta. Zrównoważony aromat wprowadza średnio intensywny smak, przyjemny w smaku. Kremowa mieszanka o okrągłej i otulającej strukturze.
2 w magazynie
Data ważności: 30.05.2027
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
34.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
2 w magazynie
Data ważności: 30.05.2027
Hausbrandt Delizia to mieszanka kawy Arabica i Robusta. Zrównoważony aromat wprowadza średnio intensywny smak, przyjemny w smaku. Kremowa mieszanka o okrągłej i otulającej strukturze.
2 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Hausbrandt Delizia to mieszanka kawy Arabica i Robusta. Zrównoważony aromat wprowadza średnio intensywny smak, przyjemny w smaku. Kremowa mieszanka o okrągłej i otulającej strukturze.
Mieszanka palonej i mielonej kawy. Kremowa i zrównoważona, ma okrągłą i pełną strukturę.
| Waga | 0.252 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 8 × 4 cm |
| Marka | Hausbrandt |
| EAN | 8080069803134 |
| Opakowanie | 250 g |
| Pochodzenie | Blend |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Arabica / Robusta | Mieszanka |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | VICTUS, Połczyńska 93, 01-301 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.