ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
49.00 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Opakowanie zawiera 8 saszetek / filtrów ze zmieloną kawą i instrukcją obsługi.
Kafar Kontynenty to selekcja kaw w formie dripag – nie musisz pamiętać o młynku, filtrach czy dripperze. Specjalnie dla Ciebie zapakowaliśmy świeżo palone kawy tak, abyś mógł cieszyć się kawą specialty nie tracąc przy tym jakości.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
49.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Opakowanie zawiera 8 saszetek / filtrów ze zmieloną kawą i instrukcją obsługi.
Kafar Kontynenty to selekcja kaw w formie dripag – nie musisz pamiętać o młynku, filtrach czy dripperze. Specjalnie dla Ciebie zapakowaliśmy świeżo palone kawy tak, abyś mógł cieszyć się kawą specialty nie tracąc przy tym jakości.
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Opakowanie zawiera 8 saszetek / filtrów ze zmieloną kawą i instrukcją obsługi.
Kafar Kontynenty to selekcja kaw w formie dripag – nie musisz pamiętać o młynku, filtrach czy dripperze. Specjalnie dla Ciebie zapakowaliśmy świeżo palone kawy tak, abyś mógł cieszyć się kawą specialty nie tracąc przy tym jakości. To nie blend, a kawa z jednej plantacji, którą specjalnie dla ciebie wybierzemy. Znamy się nie od dziś, możesz nam zaufać.
| Waga | 0.29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 6 × 12 cm |
| Producent | Kafar |
| EAN | 5904501942331 |
| Opakowanie | 8 x 12g |
| Pochodzenie | Blend |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Profil sensoryczny | Owoce leśne, mleczna czekolada, średnia kwasowość i górska mgła |
| Stopień palenia ziaren | Jasny |
| Przeznaczenie | Drip (Metody alternatywne) |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | KAFAR palarnia kawy ul.Kopernika 9/46, 44-117 Gliwice, Polska / Poland |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.