ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

63.00 zł

63.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Opakowanie 200 papierowych filtrów Edesia z płaskim dnem do ekspresów do kawy. Są w 100% naturalne, wybielane przy użyciu tlenu oraz nie mają zapachu. Zapewniają odpowiedni przepływ wody i czysty napar. Odpowiednie do ekspresów Fellow Aiden.
39.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
46.00 zł
5 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Peru, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do orzechy, kakao, daktyle.
5 w magazynie
Data palenia: 23.02.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
46.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
5 w magazynie
Data palenia: 23.02.2026
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Peru, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do orzechy, kakao, daktyle.
5 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Peru, wypalona w palarni Instytut Kawy. Palona w średnim stopniu, idealna do ekspresu ciśnieniowego i kawiarki. W jej smaku pojawiają się nuty zbliżone do orzechy, kakao, daktyle.
Spółdzielnia kobiet producentów kaw ekologicznych w Villa Rica CEMCAVIR to pierwsza w regionie spółdzielnia kobieca w PERU, powstała z nadzieją na uzyskanie uczciwych cen za produkcję kawy, a tym samym poprawę jakości życia każdego z jej członków i rodzin. Członkinie spółdzielni są promotorami rozwoju gospodarki rodzinnej, z całą swoją pracą poświęconą produkcji wysokiej jakości kawy, przeznaczonej dla osób, które poszukują produkcji z odpowiedzialnością społeczną i środowiskową.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 4 × 19 cm |
| Marka | Instytut Kawy |
| EAN | 5903957223384 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Peru |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | Instytut Kawy, Krzemieniecka 2, 94-030 Łódź, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.