ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
107.99 zł
11 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Charakteryzuje się średnim body oraz intensywnym smakiem, dosyć niską kwasowością z nutami orzechów laskowych i kakao. Mieszanka wysokiej jakości Arabiki 80% i Robusty 20%
11 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
107.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
11 w magazynie
Charakteryzuje się średnim body oraz intensywnym smakiem, dosyć niską kwasowością z nutami orzechów laskowych i kakao. Mieszanka wysokiej jakości Arabiki 80% i Robusty 20%
11 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
H.Hausbrandt to włoska mieszanka wysokiej jakości Arabiki 80% i Robusty 20% przeznaczona do ekspresów ciśnieniowych. Kawa wypalana typowo po włosku, dzięki czemu zachwyca intensywnym smakiem i aromatem. Charakteryzuje się średnim body oraz intensywnym smakiem, dosyć niską kwasowością z nutami orzechów laskowych i kakao.
Hausbrandt to jedna z najstarszy włoskich palarni założona w 1892 roku w Trieście. Doskonała włoska palarnia, która osiągnęła swój sukces dzięki harmonijnemu połączeniu tradycji i doświadczenia z nowoczesnym procesem produkcji.
| Waga | 1.022 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 13 × 25 cm |
| Producent | Hausbrandt |
| EAN | 8006980151758 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Blend |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 80% Arabika, 20% Robusta |
| Stopień palenia ziaren | Ciemny |
| Profil smakowy | Orzech laskowy, kakao, ciemna czekolada |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | VICTUS, Połczyńska 93, 01-301 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 92.89 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 117.45 zł.
Dodaj do koszyka