ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
109.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 109.00 zł.92.89 złAktualna cena wynosi: 92.89 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 92.89 zł.
7 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Palona w średnim stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku dominuje ciemna czekolada z niepowtarzalnym aromatem ciastek korzennych i pieczonego chleba.
7 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
109.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 109.00 zł.92.89 złAktualna cena wynosi: 92.89 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 92.89 zł.
Cena zawiera podatek VAT
7 w magazynie
Palona w średnim stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku dominuje ciemna czekolada z niepowtarzalnym aromatem ciastek korzennych i pieczonego chleba.
7 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Mieszanka kaw ziarnistych pochodząca z Ameryki Środkowej i Południowej. Palona w średnim stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. Kawa ziarnista Hausbrandt Espresso jest mieszanką łagodną w smaku. Nie wyczujemy w niej nadmiaru goryczki ani kwasowości.
Kraj pochodzenia kawy: Ameryka Środkowa i Południowa
Skład: 60% Arabika, 40% Robusta
Zawartość kofeiny: Średnia
Obecność 40% Robusty nadaje kawie dobre body. W smaku dominuje ciemna czekolada z niepowtarzalnym aromatem ciastek korzennych i pieczonego chleba.
Hausbrandt to jedna z najstarszy włoskich palarni założona w 1892 roku w Trieście. Doskonała włoska palarnia, która osiągnęła swój sukces dzięki harmonijnemu połączeniu tradycji i doświadczenia z nowoczesnym procesem produkcji.
| Waga | 1.022 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 13 × 25 cm |
| Producent | Hausbrandt |
| EAN | 8006980152458 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Blend |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 60% Arabika, 40% Robusta |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Profil smakowy | Ciemna czekolada z niepowtarzalnym aromatem ciastek korzennych i pieczonego chleba |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | VICTUS, Połczyńska 93, 01-301 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 115.90 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 117.45 zł.
Dodaj do koszyka