ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
129.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 129.00 zł.115.90 złAktualna cena wynosi: 115.90 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 115.90 zł.
28 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Palona w średnim stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty czekoladowe.
28 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
129.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 129.00 zł.115.90 złAktualna cena wynosi: 115.90 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 115.90 zł.
Cena zawiera podatek VAT
28 w magazynie
Palona w średnim stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty czekoladowe.
28 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Mieszanka kaw ziarnistych pochodząca z Brazylii i Ameryki Środkowej. Palona w średnim stopniu, przeznaczona do espresso – doskonale sprawdzi się w ekspresach ciśnieniowych i kawiarkach. W smaku wyczuwalne są nuty czekoladowe.
Kraj pochodzenia kawy: Brazylia / Ameryka Środkowa
Skład: 90% Arabika, 10% Robusta
Zawartość kofeiny: Niska
O tej kawie mówi się, że to najlepsze espresso we włoskich barach. Accademia Maestri Pasticceri Italiani po 2 latach testów nadała kawie Hausbrandt certyfikat uznający jej najwyższą jakość. Ziarna pochodzą od najlepszych producentów w Brazylii i Ameryce Środkowej. We Włoszech podlegają skomplikowanemu procesowi wolnego palenia. Wszystko po to, by powstał intensywny, a jednocześnie delikatny, bogaty aromat, trwała crema i owocowy posmak.
Hausbrandt to jedna z najstarszy włoskich palarni założona w 1892 roku w Trieście. Doskonała włoska palarnia, która osiągnęła swój sukces dzięki harmonijnemu połączeniu tradycji i doświadczenia z nowoczesnym procesem produkcji.
| Waga | 1.022 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 13 × 25 cm |
| Producent | Hausbrandt |
| EAN | 8006980151857 |
| Opakowanie | 1000g |
| Pochodzenie | Blend |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 90% Arabika, 10% Robusta |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Profil smakowy | Czekolada |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | VICTUS, Połczyńska 93, 01-301 Warszawa |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 92.89 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 117.45 zł.
Dodaj do koszyka