ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

42.99 zł

42.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Gioia Plus to nowoczesny i innowacyjny ekspres do kawy marki Bialetti o wyjątkowym, kompaktowym designie – stworzony dla osób, które cenią estetykę i funkcjonalność w jednym, a przy tym chcą cieszyć się idealną kawą każdego dnia.
529.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Do kuchni
Polecany produkt

Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
11.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
11.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Gruszka w czekoladzie deserowej. Słodki smak owocu połączony z deserową czekoladą to niepowtarzalny smak, który pozwala powracać myślami do ciepłych słonecznych dni spędzonych w ogrodzie.
W linii Polskie Owoce polecamy również Aronię i Jabłko w czekoladzie.
| Waga | 0.19 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8 × 3 × 20 cm |
| Producent | Eurohansa |
| EAN | 5900303000989 |
| Składniki | Czekolada 65% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu; aromat), gruszka kandyzowana 34% (cukier, gruszka, mąka ryżowa, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), substancja glazurująca: guma arabska, aromat. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy. Czekolada: masa kakaowa minimum 44%. |
| Wartości odżywcze | – Wartość energetyczna: 1902 kJ / 453 kcal |
| Waga | 190 g |
| Sposób przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | EUROHANSA SP. Z O.O. Letnia 10-14 87-100 Toruń |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

