ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł

Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni HAYB. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W smaku pojawiają się nuty takie jak czerwona porzeczka, maliny i mango.
79.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

Fellow Monty Cortado to kubek o pojemności 130 ml, przeznaczony do cortado. Monty charakteryzuje się pięknym wzornictwem, podwójnymi ściankami pozwalającymi na bezpieczne trzymanie go w dłoni nawet z gorącą zawartością oraz zaokrąglonym dnem, które pozwala na wygodniejsze malowanie latte artów.
109.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
130.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 130.00 zł.99.85 złAktualna cena wynosi: 99.85 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 99.85 zł.
11 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
11 w magazynie
Data palenia: 11.05.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
130.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 130.00 zł.99.85 złAktualna cena wynosi: 99.85 zł.
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 99.85 zł.
Cena zawiera podatek VAT
11 w magazynie
Data palenia: 11.05.2026
11 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa Djimmah, znana jest z niepowtarzalnego smaku, który w pełni oddaje klimat i warunki, w jakich powstaje. W trakcie jej spożywania można wyczuć dzikość orzechów włoskich, głębokość czekolady oraz delikatną kwasowość, charakterystyczną dla kawy z Etiopii. Jest to kawa o ciemniejszym wypale, co nadaje jej gęstości i intensywności. Jednakże to nie tylko palenie wpływa na jej smak – potencjał aromatów drzemiących w ziarnie wprowadza przyjemny balans smaku, który wyróżnia ją na tle innych odmian kawy na świecie.
| Profil smakowy | |
|---|---|
| Kwasowość | |
| Słodycz | |
| Gorycz |
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 9 × 32 cm |
| Producent | Etno Cafe |
| EAN | 5902768699067 |
| Pochodzenie | Etiopia |
| Opakowanie | 1000g |
| Arabica / Robusta | 100% Arabica |
| Obróbka | Natural |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Stopień palenia ziaren | Medium |
| Przeznaczenie | Ekspres kolbowy, automatyczny i kawiarka |
| Odmiana botaniczna | Heirloom |
| Smak / Aromat | Aromaty winne, owocowe / czekolada / masło orzechowe |
| Pełna nazwa producenta/dostawcy | HAMDA TRADE SP. Z O.O. Grabiszyńska 235B 53-234 Wrocław |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 99.09 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 124.50 zł.
Dodaj do koszyka