ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
499.90 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
499.90 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Za każdym razem inna, za każdym razem doskonała herbata. Poznaj wszystkie podstawowe rodzaje doskonale przygotowanej herbaty i łącz je z owocami i ziołami w nieskończonej ilości wariacji smakowych.
Czajnik Catler BM 8010 wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym wyglądem, który świetnie komponuje się w każdej kuchni. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest nie tylko trwały, a również łatwy do czyszczenia i utrzymania w doskonałym stanie. Ma pojemność aż 1,2 litra, co pozwala na zagotowanie wody dla całej rodziny. Dodatkowo czajnik elektryczny ma wbudowany zaparzacz.
| Waga | 1.05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33 × 22 × 27 cm |
| Producent | Catler |
| EAN | 8590669227549 |
| Kolor | Srebrny |
| Tworzywo | Szkło |
| Pobór mocy | 1.200 – 1.400 W |
| Napięcie i częstotliwość | 220 – 240 V, 50 Hz |
| Pojemność | 1,2 L |
| Waga bez bazy | 870 g |
| Kod produktu | BM 8010 |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.

Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 145.00 zł.
Dodaj do koszyka
Poprzednia najniższa cena z 30 dni: 158.80 zł.
Dowiedz się więcej