ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

59.00 zł

59.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
69.99 zł
4 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.
4 w magazynie
Data ważności: 24.02.2028
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
69.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
4 w magazynie
Data ważności: 24.02.2028
To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.
4 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
To rozkosz dla podniebienia dla pasjonatów kawy mocniejszej w smaku i bogatym aromacie. Jest wyraźna, świetnie skomponowana i pobudza zmysły.
Skład: ARABICA 40% naturalna i myta z centralnej i południowej Ameryki + ROBUSTA 60% myta i polerowana z Indii i Indonezji.
Idealna pod typowe włoskie espresso.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 8 × 33 cm |
| Marka | Molinari |
| EAN | 8001688762015 |
| Opakowanie | 1kg |
| Pochodzenie | Ameryka Południowa, Indie, Indonezja |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 40 / 60 |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.