ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone to włoska kawa mielona o średnim profilu palenia. Mieszanka składa się w 80% z Arabiki i w 20% z Robusty, a swój smak zawdzięcza dodatkowi aromatu Delizia al limone.
42.90 zł

Bialetti Perfetto Moka Delizia al Limone to włoska kawa mielona o średnim profilu palenia. Mieszanka składa się w 80% z Arabiki i w 20% z Robusty, a swój smak zawdzięcza dodatkowi aromatu Delizia al limone.
42.90 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Herbata Veertea jest najbardziej konkurencyjną marką na rynku. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak, prestiż oraz szybki i profesjonalny serwis. Drewniana, biała skrzyneczka z eleganckimi herbatkami Veertea – każda saszetka pakowana osobno. Idealna na prezent.
99.99 zł

Ekspresy
Polecany produkt
79.00 zł

Akcesoria
Polecany produkt

49.99 zł
Do kuchni
Polecany produkt

49.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
137.00 zł
7 w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Brazylii, wypalona w warszawskiej palarni Caffe Grano. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty czekolada, orzech włoski, prażone migdały, karmel.
7 w magazynie
Data palenia: 16.04.2026
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
137.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
7 w magazynie
Data palenia: 16.04.2026
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Brazylii, wypalona w warszawskiej palarni Caffe Grano. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty czekolada, orzech włoski, prażone migdały, karmel.
7 w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Brazylii, wypalona w warszawskiej palarni Caffe Grano. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty czekolada, orzech włoski, prażone migdały, karmel.
Klasyczna pozycja i wybór niejednego smakosza kawy. Brazylijskie ziarna arabiki wypalone z myślą o esencjonalnym espresso, to kremowa cielistość, smak zbalansowany między słodyczą migdałów, mleczną czekoladą i subtelną goryczką orzecha włoskiego szczególnie wyczuwalną w posmaku. W przypadku kaw mlecznych, to iście deserowa pozycja, pełna nut nugatu czy nawet nutelli.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9 × 15 × 23 cm |
| Marka | Caffe Grano |
| EAN | 5904405356135 |
| Opakowanie | 1kg |
| Pochodzenie | Brazylia |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Profil sensoryczny | Czekolada, orzech włoski, prażone migdały, karmel |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | CAFFE GRANO SP. Z O.O. Borsucza 40, 02-213 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.