ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Aromatyczna mieszanka idealna do cafe crema z grubą i długo utrzymującą się pianką. Posiada harmonijny i delikatny smak czekolady i karmelu.
84.99 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Orzeszki arachidowe w polewie karmelowej to kompozycja chrupiących orzeszków i tak lubianego smaku karmelowego. Linia Mellow to doskonały pomysł na słodki, elegancki upominek zarówno dla kogoś bliskiego, jak i partnerów biznesowych. Słodycze zapakowane zostały w małe eleganckie pudełeczka esponujące produkt.
7.99 zł
45.00 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
45.00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty pochodząca z Nikaragui, wypalona w warszawskiej palarni Caffe Grano. Kawa palona w średnim stopniu, idealna do ekspresów ciśnieniowych i kawiarek. W jej smaku można wyczuć nuty karmel, słodkie żółte śliwki, masło orzechowe.
Rodzina Mierisch trudzi się uprawą kawy w Nikaragui od przeszło 100 lat! Swoje dni spędzają w wysokich górach regionu Jinotega i Matagalpa, skąd pochodzą nasze ziarna.Jako stricte rodzinna działalność, obecnie już trzecie, czwarte I piąte pokolenie zaangażowane jest w produkcję wysokiej jakości kawy uprawianej na naturalnie zacienionych plantacjach.
Farma El Limoncillo jest gospodarstwem ekoturystycznym, które skupia się na ochronie fauny i flory, wsród której funkcjonuje. Dosyć szeroki zakres wysokości upraw pozwala na stworzenie najbardziej optymalnych warunków dla poszczególnych odmian botanicznych w zależności od ich potrzeb pod kątem gleby, temperatury czy nasłonecznienia. Dzięki tej optymalizacji udaje się pozyskać najlepszą możliwą jakość kawy. I dobrze – wszak przekłada się to na smak!
Nasza Nikaragua Mierisch El Limoncillo to starannie wyselekcjonowane ziarna odmian takich jak Red Catuai, Javanica czy Bourbon.
Taka różnorodność w połączeniu z przemyślaną metodą palenia w naszym rzemieślniczym piecu skutkuje wyrazistym espresso z aromatem prażonych migdałów.
Umiarkowana kwasowość mirabelki i słodycz karmelu idealnie łączą się w naparze z ekspresu ciśnieniowego, który cielistością przypomina świeże masło orzechowe, a posmak reprezentuje subtelne nutki owoców pestkowych.
Co więcej, Nikaragua Mierisch idealnie łączy się z mlekiem wydobywając z tego połączenia słodki marcepan, czekoladę deserową z karmelowym tłem! Absolutnie nie daje się zdominować ani mleku krowiemu czy napojowi z grochu lub owsa.
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 5 × 19 cm |
| Marka | Caffe Grano |
| EAN | 5904405356661 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Nicaragua |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Profil sensoryczny | Karmel, słodkie żółte śliwki, masło orzechowe |
| Stopień palenia ziaren | Średni |
| Przeznaczenie | Espresso |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | CAFFE GRANO SP. Z O.O. Borsucza 40, 02-213 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.