ODBIERZ SPECJALNY KOD RABATOWY Z NEWSLETTERA!
PONAD 3000 PRODUKTÓW
ZAMÓW DO 19:30 - WYŚLEMY DZISIAJ
ŚWIEŻO PALONE KAWY!
Kawa
Polecany produkt

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł

Nowy concept specialty coffee. Zawsze ciekawa selekcja ziaren: competition, microloty i wszystko to, co zachwyca Nas w kawie od ponad dekady!
28.00 zł
Herbata
Polecany produkt

Pyszna czarna herbata wysokiej jakości z dodatkiem płatków róży, skórki pomarańczowej, mandarynka. Wyrazisty smak czarnej herbaty z dodatkiem nuty cytrusów.
8.90 zł
Zestawy
Zaprojektowany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu zestaw do herbaty matcha zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować pyszne napoje matcha w zaciszu własnego domu.
449.00 zł

Ekspresy
Polecany produkt
Naturalne tabletki czyszczące do sprzętu kawowego – czyści grupy ekspresów i ekspresy automatyczne. Skutecznie usuwają zanieczyszczenia i olejki kawowe.Preparat jest produkowany całkowicie z naturalnych i biodegradowalnych składników. Nie zawiera fosforanów. Bezzapachowy.
99.90 zł

Akcesoria
Polecany produkt

129.90 zł
Do kuchni
Polecany produkt

Ciesz się aromatycznym espresso w pięknym stylu dzięki Bialetti Fruit Vibes – zestawowi 6 filiżanek o pojemności 60 ml. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, każda filiżanka ma inny kolor i można je wygodnie przechowywać jedna na drugiej dzięki dołączonemu stojakowi, co sprawia, że zestaw jest zarówno praktyczny, jak i dekoracyjny.
129.99 zł
Dodatki
Polecany produkt

Linia Amaresti to najwyższej jakości prażone migdały oblane dwoma rodzajami czekolady: mleczną oraz białą z dodatkiem zmielonych ziaren kawy. Ta unikatowa kompozycja to gwarancja głębi słodkiego smaku i aromatu.
9.99 zł
58.99 zł
Brak w magazynie
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
58.99 zł
Cena zawiera podatek VAT
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Zamów do 19:30, a
wyślemy tego samego dnia!
Kawa ziarnista jakości specialty, pochodząca z Kostaryki, wypalona w warszawskiej palarni Caffe Grano. Palona jasno, idealna do ekspresu przelewowego, dripa, Chemexa, AeroPressa, French Pressa, oraz innych alternatywnych metod parzenia. W jej smaku można wyczuć nuty kwiatowe, cukier muscovado, czerwone winogrona.
Kiedy słyszysz Hacienda Sonora, pierwszym skojarzeniem zdecydowanie powinno być hasło “jakość”. Ta farma należąca do Alberto Guardii, a będąca w jego rodzinie od ponad wieku, już w latach 70-tych swoją działalność skupiła na kawie. Niespełna 30 lat temu, Alberto zainwestował w stację obróbki, aby zmaksymalizować jakość swoich upraw, a przy okazji stać się pionierem w regionie jeśli chodzi o procesowanie kaw naturalnych czy honey.
Aktualnie Sonora na 80 ha prowadzi ponad 20 różnych odmian botanicznych, a każdą z nich traktują indywidualnie. Dzięki 88 Graines, importerowi który współpracuje bezpośrednio z Alberto Guardia, wprowadziliśmy do oferty odmianę Obata. Jest to relatywnie młody szczep, który powstał jako hybryda odmian Timor oraz Villa Sarchi w 2000 roku w Brazylii. Natomiast dopiero w 2014 został wprowadzony do użytku rolnego przez Kostarykański Instytut Kawy.
Najczęściej kawy tej odmiany charakteryzują się czystością smaku, są dobrze zbalansowane, posiadają nieco winną kwasowość oraz wyrazistą słodycz. Nie inaczej jest też w przypadku ziaren wypalonych przez naszych roasterów!
| Waga | 0.25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 5 × 19 cm |
| Marka | Caffe Grano |
| EAN | 5904405356708 |
| Opakowanie | 250g |
| Pochodzenie | Kostaryka |
| Rodzaj kawy | Ziarnista |
| Arabica / Robusta | 100% Arabika |
| Profil sensoryczny | Nuty kwiatowe, cukier muscovado, czerwone winogrona |
| Stopień palenia ziaren | Jasny |
| Przeznaczenie | Drip (metody alternatywne) |
| Pełna nazwa producenta / dostawcy | CAFFE GRANO SP. Z O.O. Borsucza 40, 02-213 Warszawa, Polska |
Zawsze na czas.
Do 14 dni.